Zastřihovač vlasů Babyliss Pro Skeleton FX Boost+ Pro FX7870GBPE Gold
Kód: AGDBBLSTR0066
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba nabíjení
4 h
LED indikátor baterie
Ano
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
18650 Lithium-iontové (Li-Ion)
Doba provozu
180 min
Napájecí zdroj
Baterie
Výkon
Neklouže
Ano
T-čepele o velikosti 40 mm s hlubokými zuby 2,0 a možností nulové mezery
Ano
Velikost čepele
40 mm s hlubokým vroubkováním 2,0
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Barva
Zlato
Přesné čepele DLC 2.0
Ano
Bezkabelový
Ano
Materiál
Kov
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.062 kg |
| EAN: | 3030050185119 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 141 mm |
| Šířka balení: | 92 mm |
| Délka balení: | 249 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
