Zastřihovač BABYLISS FX7870GE
Kód: AGDBBLSTR0074
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba chodu
120 minut
Napájecí zdroj
Baterie
Výkon
Barva
Zlato
Vhodné pro
Obličej
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 3030050157505 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
