Základní deska ASRock H610M-H2/M.2
Kód: PLYASR1700071
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální počet SMP procesorů
1
Výrobce procesoru
Intel
Patice procesoru
LGA 1700
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ne
Řadič LAN
Realtek 8111H
Vlastnosti
Čipset základní desky
Intel H610
Typ základní desky
Micro ATX
Řada čipsetu základní desky
Intel
Zvukový čip
Realtek ALC897
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Sledování stavu počítače
Procesor
Hmotnost a rozměry
Šířka
220 mm
Hloubka
193 mm
Paměť
Počet paměťových slotů
2
Typ paměťových slotů
DIMM
Maximální vnitřní paměť
64 GB
Bez vyrovnávací paměti
Ano
Podporovaná rychlost taktování paměti (max.)
3200 MHz
Podporované typy paměti
DDR4-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
HDCP
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x)
1
Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA III
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
BIOS
Typ BIOSu
UEFI AMI
Interní vstupy/výstupy
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Konektor detekce otevřené skříně
Ano
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Konektory USB 2.0
1
Audiokonektor na předním panelu
Ano
Počet konektorů SATA III
4
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
12V napájecí konektor
Ano
Konektor TPM
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Počet HDMI portů
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 2.0
4
Počet portů PS/2
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 4710483946929 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 58 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
