Yato YT-82812 motorová pila 4500 ot/min Černá, Červená
Kód: NAKYATPLA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozchod řetězu
1,1 mm
Délka čepele
33 cm
Ukazatel hladiny oleje
Ano
Barva
Černá
Napínák řetězu
Ano
Volnoběžné otáčky
4500 ot/min
Rychlost řetězu
8,5 m/s
Rozteč řetězu
76,2 / 8 mm (3 / 8")
Automatické mazání
Ano
Kapacita nádrže
0,17 l
Příkon
Vstupní střídavé napětí
36 V
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Vyjímatelná baterie
Ano
Kapacita baterie
2 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,84 kg
Baterie
Kapacita baterie
36 Wh
Akumulátor
Ano
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Včetně baterie
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Včetně krytky na řetěz
Ano
Včetně vodicí lišty
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa.
Hlučnost
Hladina akustického výkonu
92,8 dB
Vydávání vibrací
2,57 m/s²
Míra akustického tlaku
81,9 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 5906083061158 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
