Yamaha STORIA II - elektroakustická kytara
Kód: GITYAMGIA0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Elektrická kytara
Rozestup strun
1 cm
Počet strun
6 strun
Hmotnost a rozměry
Šířka
380 mm
Délka
1021 mm
Hloubka těla (max)
11 cm
Hloubka těla (min)
9 cm
Délka těla
49,7 cm
Technické údaje
Materiál můstku
vlašský ořech
Čelní materiál
Mahagon
Materiál hmatníku
vlašský ořech
Boční materiál
Mahagon
Barva
Modrá
Materiál krku
Nato
Zadní materiál
Mahagon
Šíře ořechu
4,3 cm
Materiál ladičky kytary
Zlato
Pickguard
Ne
Měřítko velikosti
63,4 cm
Materiál sedla
Urea-formaldehyd
Materiál ořechu
Urea-formaldehyd
Vykládaný rezonanční otvor
ABS/Abalon
Poloměr hmatníku
40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 4957812665896 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 1050 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
