Yamaha Stagepas 400BT - přenosný PA systém s 8kanálovým mixérem a vestavěným výkonovým zesilovačem
Kód: NGLYAMKOL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ zdroje
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba energie (v pohotovosti)
30 W
Vzhled
Model
Freestanding Public Address (PA) system
Kvalita držatel
1
Délka šňůry
2 m
LED indikátory
Ano
Úchyty
Ano
Barva
Černá
Zvuk
Frekvenční rozsah
55 - 20000 Hz
RMS výkon
400 W
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
289 x 275 x 472 mm
Hmotnost reproduktoru
7,7 kg
Hmotnost
18,3 kg
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Bluetooth
Ano
Dosah bezdrátového připojení Bluetooth
10 m
Vstup střídavého napětí
Ano
Verze Bluetooth
4.1
Výkon
Počet mixovaných kanálů
10 kanály/kanálů
Ekvalizér
Ano
Karaoke
Ne
Mixovací část
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt, riziko úrazu elektrickým proudem.
Reproduktory
Počet reproduktorů
2
Typ reproduktoru
2-way
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| EAN: | 4957812624589 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 545 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
