Yamaha Remie Digitální syntetizátor, Bíly
Kód: IKLYAMKEY0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
RMS výkon
1,4 W
Vestavěné reproduktory
Ano
Počet kláves na klávesnici
37
Typ produktu
Digitální syntetizátor
Barva
Bílá
Počet reproduktorů
1
Maximální polyfonie (noty)
32
Ovládání hlasitosti
Digitální
Přepínač tempa kliknutím
Ano
Příkon
Počet baterií
4
Typ baterie
AA
Typ zdroje
Baterie, USB
Stejnosměrné vstupní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
506 mm
Výška
54 mm
Hmotnost
1,2 kg
Hloubka
201 mm
Možnosti připojení
Výstupy pro sluchátka
1
Napájecí konektor
Ano
Obrazovka
Počet linek displeje
1 řádky
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.734 kg |
| EAN: | 4957812642170 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
