Yamaha PSS-F30 - klávesnice
Kód: IKLYAMKEY0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ovládání hlasitosti
Knoflíky
Počet reproduktorů
1
Maximální polyfonie (noty)
32
Počet kláves na klávesnici
37
Typ produktu
Digitální syntetizátor
RMS výkon
1,4 W
Barva
Černá
Počet přednastavených programů
114
Přepínač tempa kliknutím
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Příkon
Typ zdroje
Baterie, USB
Stejnosměrné vstupní napětí
5 V
Typ baterie
AA
Počet baterií
4
Hmotnost a rozměry
Hloubka
201 mm
Výška
54 mm
Šířka
506 mm
Hmotnost
1,2 kg
Možnosti připojení
Výstupy pro sluchátka
1
Počet portů USB
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 4957812642125 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
