Yamaha P-225WH digitální piano 88 klíče/klíčů Bílá
Kód: IKLYAMPIA0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
12 V
Maximální spotřeba energie
9 W
Typ zdroje
DC
Vzhled
Barva
Bílá
Klávesnice
Počet úrovní nastavitelné citlivosti kláves
4
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet klíčů
88 klíče/klíčů
Nastavitelná citlivost kláves
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,5 kg
Šířka
1326 mm
Výška
129 mm
Hloubka
272 mm
Údaje o balení
Výška balení
362 mm
Hloubka balení
233 mm
Šířka balení
1424 mm
Technické údaje
Maximální polyfonie (noty)
192
RMS výkon
14 W
Průměr reproduktoru
1,2 cm
Jack pro pedál
Ano
Kapacita paměti pro hudbu (skladby)
1
Počet reproduktorů
2
Zvukové efekty
Vyrovnání
Rozsah tempa metronomu
5 - 280 bpm
Vestavěné reproduktory
Ano
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Výstupy pro sluchátka
2
USB port
Ano
Počet portů USB
1
Bluetooth
Ano
Připojení sluchátek
3,5 mm
Výkon
Počet nahratelných skladeb
1
Rozsah transpozice
-6 - 6 oktáv(a)
Počet demo písniček
71
Frekvence ladění
414,8 - 466,8 Hz
Metronom
Ano
Ekvalizér
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.09 kg |
| EAN: | 4957812679534 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 1415 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
