Yamaha MG10X CV - 10kanálový mixážní pult
Kód: NGLYAMKMI0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Směšovač zvuku
Příkon
Spotřeba elektrické energie
22,9 W
Zvuk
Frekvence sluchátek
20 - 48000 Hz
Filtr horní propustnosti
Ano
Celkové harmonické zkreslení (THD) (nelineární zatížení)
0,02%
Počet kanálů
10 kanály/kanálů
Hmotnost a rozměry
Výška
71 mm
Hmotnost
2,1 kg
Šířka
244 mm
Hloubka
294 mm
Technické údaje
Instalace do racku
Ne
Možnosti připojení
Vstup RCA (stereo)
Ano, 2x
XLR out
2
Vstup pro nožní spínač TS 1/4" (6,35 mm)
1
Vstup 6,35 mm
6
FX Send (6,35 mm)
1
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
XLR Combo vstupy
4
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 4957812679671 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
