Yamaha HS8 White - Aktivní dvoupásmový monitor blízkého pole, 120 W
Kód: NGLYAMGLO0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
60 W
Zvuk
RMS výkon
120 W
Frekvence přechodů
2000 Hz
Frekvenční rozsah
38 - 30000 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Hmotnost
10,2 kg
Výška
390 mm
Hloubka
334 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR vstup
Ano
Výkon
Základní materiál
MDF
Barva
Bílá
Doporučené použití
Studio
Reproduktory
Výškový reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
2,54 cm (1")
Hlavní reproduktor
Ano
Typ reproduktoru
2-way
Průměr subwooferu (imperiální)
20,3 cm (8")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 4957812558068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
