Yamaha HS8 reproduktor 2-way Černá Kabel 120 W
Kód: NGLYAMGLO0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
60 W
Zvuk
RMS výkon
120 W
Frekvenční rozsah
38 - 30000 Hz
Frekvence přechodů
2000 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
390 mm
Hloubka
334 mm
Šířka
250 mm
Hmotnost
10,2 kg
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Základní materiál
MDF
Barva
Černá
Doporučené použití
Studio
Reproduktory
Průměr výškového reproduktoru
2,54 cm (1")
Výškový reproduktor
Ano
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr subwooferu (imperiální)
20,3 cm (8")
Typ reproduktoru
2-way
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 4957812533089 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
