Yamaha GL1 - guitalele, Tobacco Brown Sunburst
Kód: GITYAMGTL0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet strun
6 strun
Korpus
Guitalele Original Small Body
Vhodný pro
Pravoruký
Materiál strun
Nylon
Rozestup strun
1,02 cm
Typ kytary
Akustická baskytara
Průměr strun
Střední
Hmotnost a rozměry
Hloubka
70 mm
Šířka
229 mm
Délka
698 mm
Hloubka těla (max)
7 cm
Délka těla
31,9 cm
Technické údaje
Materiál krku
Dřevo s dobrými akustickými vlastnostmi
Zadní materiál
Dřevo s dobrými akustickými vlastnostmi
Typ těla
Klasický
Materiál hmatníku
Růžové dřevo
Název barvy
Tobacco Brown Sunburst
Boční materiál
Dřevo s dobrými akustickými vlastnostmi
Barva
Bronzová
Čelní materiál
Smrk
Model
Akustická kytara
Materiál můstku
Javor
Povrchová úprava krku
Matný
Materiál ladičky kytary
Chrom
Materiál ořechu
Urea-formaldehyd
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.48 kg |
| EAN: | 4957812526807 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 730 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
