Yamaha GL1 - guitalele, Natural Satin
Kód: GITYAMGTL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ těla
Klasické ukulele
Typ kytary
Guitalele
Čelní materiál
Smrk
Model
Akustické ukulele
Počet řetězců
6
Vhodný pro
Pravoruký
Korpus
Guitalele Original Small Body
Boční materiál
Meranti
Délka strun
43,3 cm
Barva
Dřevo
Zadní materiál
Meranti
Rozsah
Baritone
Hmotnost a rozměry
Hloubka
70 mm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.48 kg |
| EAN: | 4960693122198 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 725 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
