Yamaha EZ-310 - klávesnice
Kód: IKLYAMKEY0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Keyboard
Zabudovaná kapacita paměti
1400 KB
Příkon
Spotřeba elektrické energie
5 W
Typ zdroje
USB
Klávesnice
Typ ovládání
Knoflíky
Podsvícená tlačítka
Ano
Počet kláves MIDI-klávesnice
61 klíče/klíčů
Hmotnost a rozměry
Šířka
941 mm
Hmotnost
4,6 kg
Výška
105 mm
Hloubka
317 mm
Technické údaje
Barva
Bílá
Záznam
Ano
Maximální výstupní výkon RMS
2 x 2,5 W
Počet reproduktorů
2
Maximální polyfonie (noty)
48
Kapacita paměti pro hudbu (skladby)
170
Zvukové efekty
Reverb
Vestavěné reproduktory
Ano
Možnosti připojení
Vstup AUX
Ano
Rozhraní
USB
Vstupní konektor pro Sustain pedál
Ano
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.51 kg |
| EAN: | 4957812696883 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 147 mm |
| Šířka balení: | 1060 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
