Yale YSG/250/DB2 Volně stojící trezor 16 l ocelový černý
Kód: ARBYALSEJ0058
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Způsob uchycení
Podlaha/zeď
Typ zámku
Kombinační zámek
Model
Volně stojící trezor
Počet západek
2
Barva
Černá
Uzamykání
Ano
Kapacita
16 l
Vestavěný displej
Ano
Nejlepší použití
Passport, Drobná elektronika, Náramkové hodinky
Množství
1
Materiál
Ocel
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
AAA
Počet baterií
4
Hmotnost a rozměry
Tloušťka bočnice
1 mm
Šířka
350 mm
Vnitřní rozměry (š x h x v)
347 x 187 x 247 mm
Hmotnost
5,8 kg
Výška
250 mm
Tloušťka dveří
3 mm
Hloubka
250 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
6,3 kg
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Počet přiložených klíčů
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.865 kg |
| EAN: | 5052847118306 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
