Yale SV-VDB-1A-W domovní gong Černá, Bílá
Kód: INDYALWID0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet zvuků
6
Nastavitelná hlasitost
Ano
Plug and Play
Ano
Typ připojení
Bezdrátový
Vzhled
Barva
Černá
Kontrolka
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
34 mm
Šířka
55 mm
Hmotnost
220 g
Výška
146 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
590 g
Hloubka balení
127 mm
Šířka balení
115 mm
Výška balení
159 mm
Technické údaje
Hmotnost kovového obalu
0 g
Hmotnost dřevěného obalu
0 g
Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS)
8517699000
Hmotnost plastového obalu
0 g
Obsah balení
Množství
1
Logistická data
Země původu
Čína
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5052847126110 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
