Yale ConnectX Wi-Fi Bridge White
Kód: INDYALURW0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dosah Bluetooth
10 m
Frekvence Wi-Fi
2,4 GHz
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Snadná instalace
Ano
Maximální počet účastníků na jednotku
4
Wi-Fi
Ano
Dosah Wi-Fi
20 m
Hmotnost a rozměry
Délka
60 mm
Šířka
60 mm
Výška
60 mm
Hmotnost
86 g
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vhodné pouze pro použití v suchých a čistých prostorách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.135 kg |
| EAN: | 5052847141212 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 89 mm |
| Šířka balení: | 94 mm |
| Délka balení: | 94 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
