Yale 45-5800-1443-00-6011 digitální kukátko
Kód: INDYALURW0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Integrovaná čtečka karet
Ano
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
AAA
Počet baterií
4
Hmotnost a rozměry
Minimální tloušťka dveří
3,8 cm
Maximální tloušťka dveří
11 cm
Výška
81 mm
Průměr montážního otvoru
1,4 cm
Hloubka
20 mm
Šířka
140 mm
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
10,9 cm (4.3")
Fotoaparát
Noční vidění
Ano
Pozorovací úhel
110°
Počet megapixelů
0,3 MP
Obsah balení
Paměťová karta
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5052847054277 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
