XPG LANCER BLADE RGB v paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMADTDR50003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC na desce
Ano
Vnitřní paměť
32 GB
CAS latence
30
Frekvence paměti
6000 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR5
Komponent pro
PC
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ chlazení
Chladič
Podsvícení
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
133,3 mm
Šířka
40 mm
Výška
7,86 mm
Hmotnost
41,11 g
Údaje o balení
Šířka balení
141 mm
Typ balení
Tác
Výška balení
12,2 mm
Hmotnost včetně balení
122,91 g
Hloubka balení
170 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 65 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085944887 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
