XPG GAMMIX S70 Blade M.2 2000 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0112
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
M.2
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1480
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
ECC
Ano
Typ řadiče
Innogrit IG5236
Rozhraní
PCI Express 4.0
Rychlost zápisu
6400 MB/s
NVMe
Ano
Typ paměti
3D NAND
Komponent pro
PC
Hardwarové šifrovaní
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
7400 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
750 IOPS
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Náhodné čtení (4 KB)
750 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
1.4
Hmotnost a rozměry
Hloubka
4,3 mm
Šířka
22 mm
Hmotnost
10 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4711085933072 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, KC, Morocco, EAC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
