XPG GAMMIX S70 Blade M.2 1 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0109
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ řadiče
Innogrit IG5236
Náhodné čtení (4 KB)
750 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)
750 IOPS
Typ paměti
3D NAND
Verze NVMe
1.4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Rychlost zápisu
6400 MB/s
NVMe
Ano
Rychlost čtení
7400 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Formát SSD
M.2
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Hardwarové šifrovaní
Ano
ECC
Ano
Komponent pro
PC
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10 g
Šířka
22 mm
Hloubka
4,3 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711085933065 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, KC, Morocco, EAC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
