XPG GAMMIX D35 paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4
Kód: PAMADTDR40093
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR4
Napětí paměti
1.35 V
Frekvence paměti
3200 MHz
CAS latence
16
Komponent pro
PC
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Hmotnost a rozměry
Výška
5,9 mm
Hloubka
133,3 mm
Šířka
34 mm
Údaje o balení
Typ balení
Tác
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 65 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711085942845 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
