Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77") 8 GB 256 GB 5520 mAh Mist Purple
Kód: TKOXAOSZA0980
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru při přetaktování
2,4 GHz
Počet jader procesoru
8
Architektura profesoru
ARM Cortex-A78+Cortex-A55
Takt procesoru
1,8 GHz
Model procesoru
6 Gen 3
Typ procesoru
Qualcomm Snapdragon
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Generace mobilní sítě
5G
Úložná média
Typ paměti RAM
LPDDR4X
Kapacita paměti RAM
8 GB
Vnitřní kapacita pro ukládání
256 GB
Vzhled
Barva
Purpurová
Hmotnost a rozměry
Výška
164 mm
Hmotnost
178 g
Hloubka
7,35 mm
Software
Vidlice operačního systému
HyperOS 2
Výkon
Čtečka otisků prstů
Ano
Rychlé nabíjení
Ano
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
17,2 cm (6.77")
Typ panelu
AMOLED
Rozlišení displeje
2392 x 1080 px
Hloubka barev
12 bit
Maximální rychlost obnovy
120 Hz
Fotoaparát
Režimy nahrávání videa
720p
Optický zoom
3x
Maximální snímkovací frekvence záznamu
60 fps
Rozlišení zadní kamery
108 MP
Blesk zadní kamery
Ano
Typ zadní kamery
Trojitý fotoaparát
Rozlišení přední kamery
20 MP
Druh stabilizátoru obrazu
Optical Image Stabilization (OIS)
Číslo apertury druhé zadní kamery
2,4
Typ přední kamery
Jeden fotoaparát
Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery
8 MP
Číslo apertury přední kamery
2,2
Stabilizátor obrazu
Ano
Baterie
Kapacita baterie
5520 mAh
Multimédia
Zvukový systém
Dolby Atmos
Výdrž
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída opravitelnosti
C
Výdrž baterie v cyklech
1000
Třída odolnosti proti opakovaným pádům
A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.358 kg |
| EAN: | 6932554469672 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 46 mm |
| Šířka balení: | 184 mm |
| Délka balení: | 93 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
