Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77") 8 GB 256 GB 5520 mAh Černá
Kód: TKOXAOSZA0979
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru při přetaktování
2,4 GHz
Architektura profesoru
ARM Cortex-A78+Cortex-A55
Model procesoru
6 Gen 3
Počet jader procesoru
8
Takt procesoru
1,8 GHz
Typ procesoru
Qualcomm Snapdragon
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Generace mobilní sítě
5G
Úložná média
Typ paměti RAM
LPDDR4X
Kapacita paměti RAM
8 GB
Vnitřní kapacita pro ukládání
256 GB
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
164 mm
Hmotnost
178 g
Hloubka
7,35 mm
Software
Vidlice operačního systému
HyperOS 2
Výkon
Čtečka otisků prstů
Ano
Rychlé nabíjení
Ano
Obrazovka
Typ panelu
AMOLED
Úhlopříčka displeje
17,2 cm (6.77")
Maximální rychlost obnovy
120 Hz
Rozlišení displeje
2392 x 1080 px
Hloubka barev
12 bit
Fotoaparát
Maximální snímkovací frekvence záznamu
60 fps
Rozlišení zadní kamery
108 MP
Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery
8 MP
Režimy nahrávání videa
720p
Optický zoom
3x
Blesk zadní kamery
Ano
Rozlišení přední kamery
20 MP
Typ přední kamery
Jeden fotoaparát
Číslo apertury přední kamery
2,2
Typ zadní kamery
Trojitý fotoaparát
Stabilizátor obrazu
Ano
Číslo apertury druhé zadní kamery
2,4
Druh stabilizátoru obrazu
Optical Image Stabilization (OIS)
Baterie
Kapacita baterie
5520 mAh
Multimédia
Zvukový systém
Dolby Atmos
Výdrž
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Třída odolnosti proti opakovaným pádům
A
Výdrž baterie v cyklech
1000
Třída opravitelnosti
C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.356 kg |
| EAN: | 6932554469252 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 45 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
