XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6
Kód: VGAXFXATI0182
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
2970 MHz
Proudové procesory
4096
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2400 MHz
CUDA
Ne
Výpočetní jednotky
64
Rodina grafického procesoru
AMD
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
1660 MHz
Typ
Radeon RX 9070 XT
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Minimální systémové napájení
800 W
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet slotů
3,5
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ano
Barva
Černá
Výška držáku
Full-Height (FH)
Hmotnost a rozměry
Výška
140 mm
Délka
350 mm
Hloubka
67 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
445 mm
Hloubka balení
125 mm
Hmotnost včetně balení
2,35 kg
Šířka balení
235 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Šířka pásma paměti (max)
640 GB/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
AMD FreeSync
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Záruční doba
3 rok/roky
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.11 kg |
| EAN: | 840191502637 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
