XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6
Kód: VGAXFXATI0183
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výpočetní jednotky
64
Proudové procesory
4096
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2400 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
1660 MHz
CUDA
Ne
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
Radeon RX 9070 XT
Rychlost přetaktování procesoru
2970 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Příkon
Minimální systémové napájení
800 W
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Vzhled
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Bílá
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet slotů
3,5
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ano
Hmotnost a rozměry
Délka
350 mm
Výška
140 mm
Hloubka
67 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Údaje o balení
Výška balení
445 mm
Šířka balení
235 mm
Hloubka balení
125 mm
Hmotnost včetně balení
2,35 kg
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
640 GB/s
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
Záruční doba
3 rok/roky
Integrovaný TV tuner
Ne
AMD FreeSync
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Dvojité DVI
Ne
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.13 kg |
| EAN: | 840191502644 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
