XD DESIGN BATOH URBAN WATER RESISTANT BLACK P706.2801
Kód: BAGXDDPLE0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doplňky batohu
Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Přihrádka na notebook
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
30 cm
Kapacita
20 l
Hloubka
15 cm
Hmotnost
755 g
Výška (cm) (vnější karton)
44 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte batoh v dosahu dětí bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8714612175460 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 452 mm |
| Šířka balení: | 433 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
