XD DESIGN BATOH / TAŠKA PROTI KRÁDEŽI BOBBY BIZZ 2.0 SEDA P/N: P705.922
Kód: BAGXDDPLE0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doplňky batohu
Zapínání na karabinu s kombinovanou a ocelovou vyztuženou šňůrou
Maximální velikost obrazovky
40,6 cm (16")
Přihrádka na notebook
Ano
Přihrádka na tablet
Ano
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
29 cm
Kapacita
14 l
Hloubka
10 cm
Výška (cm) (vnější karton)
43 cm
Hmotnost
1,45 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte batoh v dosahu dětí bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.876 kg |
| EAN: | 8714612141090 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
