XD DESIGN BATOH / TAŠKA PROTI KRÁDEŽI BOBBY BIZZ 2.0 BLACK P/N: P705.921
Kód: BAGXDDPLE0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přihrádka na tablet
Ano
Barva
Černá
Přihrádka na notebook
Ano
Maximální velikost obrazovky
40,6 cm (16")
Doplňky batohu
Zapínání na karabinu s kombinovanou a ocelovou vyztuženou šňůrou
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,45 kg
Kapacita
14 l
Výška (cm) (vnější karton)
43 cm
Šířka (cm) (vnější karton)
29 cm
Hloubka
10 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 8714612141083 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 463 mm |
| Šířka balení: | 337 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
