XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO SMALL BLACK P/N: P705.701
Kód: BAGXDDPLE0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přihrádka na tablet
Ano
Přihrádka na notebook
Ano
Maximální velikost obrazovky
33,8 cm (13.3")
Barva
Černá
Doplňky batohu
Skryté kapsy
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
26,5 cm
Hloubka
14 cm
Hmotnost
770 g
Kapacita
11,5 l
Výška (cm) (vnější karton)
38 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.268 kg |
| EAN: | 8714612115473 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 156 mm |
| Šířka balení: | 427 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
