XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR GREY P/N: P705.292
Kód: BAGXDDPLE0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Přihrádka na notebook
Ano
Přihrádka na tablet
Ano
Doplňky batohu
Skryté kapsy
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1 kg
Šířka (cm) (vnější karton)
29,5 cm
Výška (cm) (vnější karton)
45 cm
Kapacita
18 l
Hloubka
16,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.621 kg |
| EAN: | 8714612115428 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 194 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
