XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR BLACK P/N: P705.291
Kód: BAGXDDPLE0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přihrádka na tablet
Ano
Barva
Černá
Přihrádka na notebook
Ano
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Doplňky batohu
Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9"
Hmotnost a rozměry
Výška (cm) (vnější karton)
45 cm
Hmotnost
1 kg
Šířka (cm) (vnější karton)
29,5 cm
Kapacita
18 l
Hloubka
16,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.642 kg |
| EAN: | 8714612115411 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 469 mm |
| Délka balení: | 331 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
