XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY FLEX GYM BAG BLACK P/N: P705.801
Kód: BAGXDDPLE0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Doplňky batohu
Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy
Přihrádka na notebook
Ano
Barva
Černá
Přihrádka na tablet
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
30 cm
Kapacita
24 l
Hloubka
14 cm
Výška (cm) (vnější karton)
46 cm
Hmotnost
1,18 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.642 kg |
| EAN: | 8714612120835 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 178 mm |
| Šířka balení: | 497 mm |
| Délka balení: | 324 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
