XD DESIGN BATOH BIZZ BACKPACK BLACK P/N: P705.931
Kód: BAGXDDPLE0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Maximální velikost obrazovky
40,6 cm (16")
Přihrádka na notebook
Ano
Doplňky batohu
Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9"
Přihrádka na tablet
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
26 cm
Hmotnost
1,45 kg
Šířka (cm) (vnější karton)
32 cm
Výška (cm) (vnější karton)
47 cm
Kapacita
25 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.091 kg |
| EAN: | 8714612142127 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 231 mm |
| Šířka balení: | 511 mm |
| Délka balení: | 343 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
