XD DESIGN BACKPACK BOBBY SOFT TOTE BLACK P706.3001
Kód: BAGXDDPLE0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doplňky batohu
Hlavní jezdec lze zamknout
Přihrádka na notebook
Ano
Maximální velikost obrazovky
40,6 cm (16")
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Kapacita
15 l
Hloubka
13 cm
Hmotnost
590 g
Výška (cm) (vnější karton)
41 cm
Šířka (cm) (vnější karton)
29 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte batoh v dosahu dětí bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.038 kg |
| EAN: | 8714612178812 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 88 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 362 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
