WOLFSBLUT Range Lamb Lamb with rice - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez sóji
Ano
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez cukru
Ano
Hmotnost
12,5 kg
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
26%
Hrubý popel
7%
Hrubá vláknina
2,5%
Obsah tuku
15%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784684 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 381 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
