WOLFSBLUT Polar Night Reindeer with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12,5 kg
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Sobi
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Bez lepku
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
10%
Bílkoviny
24%
Obsah tuku
10%
Hrubá vláknina
3,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603785001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 381 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 181 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
