WOLFSBLUT Dark Forest Venison with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Hmotnost
12,5 kg
Specifické potřeby zvířete
Snížení potravinové intolerance
Bez sóji
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezlepkový
Ano
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Bez lepku
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Hlavní příchuť
Zvěřina
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,5%
Hrubý popel
9%
Bílkoviny
20%
Obsah tuku
10%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784608 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 381 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 181 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
