WOLFSBLUT Cold River Trout with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez umělých barviv
Ano
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Hlavní příchuť
Ryby
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Forma dávkování
Pevný
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12,5 kg
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3%
Bílkoviny
18,5%
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
9,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 4260603784639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
