WiiM Amp Silver - Stereofonní streamovací zesilovač
Kód: NGLWIIWZM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
4
Architektura profesoru
ARM Cortex-A53
Vlastnosti
Barva
Stříbrná
Vnitřní paměť
512 MB
Paměť flash
512 MB
Vzhled
Kontrolka LED
Ano
Zvuk
Upravitelnost ekvalizéru
Ano
Rozlišení zvukových bitů
24 bitů
Hmotnost a rozměry
Výška
63 mm
Šířka
190 mm
Hmotnost
1,84 kg
Hloubka
190 mm
Software
Spotify Connect
Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Kompatibilní s Apple Siri
Ano
Podpora Apple AirPlay 2
Ano
Specifikace DLNA
DMS
Tidal Connect
Ano
Možnosti připojení
Výstup reproduktoru
4
Počet portů USB typu B
1
USB verze
2.0
Připojení na síť Ethernet
Ano
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Optický vstup
Ano
HDMI (ARC)
1
Sub out
Ano
Počet portů Ethernet LAN/WAN
1
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 602581806080 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
