WIEJSKA ZAGRODA Turkey with rabbit S - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Krocan
Bezlepkový
Ano
Další funkce
Bez obilovin
Bez sóji
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
9%
Bílkoviny
32%
Obsah tuku
21%
Hrubá vláknina
4%
Hrubý popel
10%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.095 kg |
| EAN: | 5905342292876 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
