WIEJSKA ZAGRODA Mořské Ryby Chrupky M - suché krmivo pro psy - 9 kg
Kód: DLPWZAKAS0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Bez lepku
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Ryby
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Bez umělých barviv
Ano
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Bez cukru
Ano
Hmotnost
9 kg
Forma dávkování
Pevný
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
32%
Obsažená vlhkost
9%
Hrubý popel
9%
Obsah tuku
21%
Hrubá vláknina
4,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.1 kg |
| EAN: | 5905342292302 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
