WIEJSKA ZAGRODA Adult Small Jehněčí s Kachnou - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Hmotnost
9 kg
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bez sóji
Ano
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Jehněčí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,3%
Bílkoviny
34%
Hrubý popel
9,4%
Obsažená vlhkost
9%
Obsah tuku
23%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.15 kg |
| EAN: | 5905342292906 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
