WIDEOREJESTRATOR VANTRUE N4 PRO
Kód: EIAVNTREJ0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Použitelná karta o maximální kapacitě
512 GB
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Příkon
Typ zdroje
USB
Zvuk
Nahrávání zvuku
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
Wi-Fi
Ano
Výkon
Úhel záběru fotoaparátu v interiéru
160°
Kompresní formáty videa
MP4
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Čidlo hlavního fotoaparátu
CMOS
Hlavní úhel záběru fotoaparátu
165°
GPS
Ano
Počet kamer
3
HD-Ready
Ano
Obrazovka
Displej
IPS
Vestavěný displej
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Včetně adaptéru do zapalovače cigaret
Ano
Dětské pítko
Ano
Nabíječka
Ano
Statický obraz
Časosběrný režim
Ano
Funkce fotografování
Ano
Foto režim
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.981 kg |
| EAN: | 5904209821327 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 177 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
