Western Digital Ultrastar Red Pro 3.5" 18000 GB SATA
Kód: DIAWESHDD0092
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Rozhraní
SATA
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Velikost bufferu paměťové jednotky
512 MB
Kapacita pevného disku
18 TB
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Model
HDD
Komponent pro
NAS
Nepřetržitý provoz
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,6 mm
Výška
26,1 mm
Hmotnost
690 g
Hloubka
147 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
30 G
Mimoprovozní otřes
250 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 718037875729 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
| Kompatibilní produkty: | NAS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
