Western Digital Ultrastar 7K6 3.5" 4000 GB SAS
Kód: DETWDIHDD0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Průměrná latence
4,16 ms
Počet start/stop cyklů
600000
Velikost pevného disku
3.5"
Kapacita pevného disku
4 TB
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
12 Gbit/s
Hledání při čtení
8 ms
Hledání při zápisu
8,6 ms
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
7 W
Spotřeba elektrické energie
12,1 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Hmotnost
715 g
Hloubka
147 mm
Šířka
101,6 mm
Provozní podmínky
Provozní vibrace
0,67 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 60 °C
Náraz při provozu
70 G
Mimoprovozní otřes
300 G
Neprovozní vibrace
1,04 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592978123871 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 25 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
