Western Digital SN770M 2TB M.2 2230 PCIe Gen4 NVMe
Kód: DIAWESSSD0161
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1750000 h
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
5150 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
800000 IOPS
Typ paměti
TLC NAND
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
4850 MB/s
Rychlost přenosu dat
16 Gbit/s
Rozhraní
PCI Express 4.0
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1200
Náhodné čtení (4 KB)
650000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Příkon
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,1 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
30 mm
Hmotnost
5 g
Hloubka
22 mm
Výška
2,38 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 718037902968 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 102 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | FCC,UL, TUV, KSS, BSMI, VCCI, C-Tick |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
