Western Digital SN700 2 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIAWESSSD0116
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
3400 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
540000 IOPS
Formát SSD
M.2
Komponent pro
NAS
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1750000 h
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
2500
Náhodné čtení (4 KB)
480000 IOPS
Rozhraní
PCI Express 3.0
NVMe
Ano
Rychlost přenosu dat
8 Gbit/s
Rychlost zápisu
2900 MB/s
Příkon
Proud
2,8 A
Hmotnost a rozměry
Výška
2,38 mm
Šířka
22 mm
Hmotnost
7,5 g
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 718037891330 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 102 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | FCC, UL, TUV, KCC, BSMI, VCCI, C-Tick |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
