Western Digital SDSDXVV-512G-GNCIN paměťová karta 512 GB SDHC Třída 10
Kód: PAMSADSDG0377
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochranné funkce
Odolnost proti výkyvům teplot
Barva
Zlato
Přepínač ochrany proti zápisu
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
32 mm
Výška
2 mm
Šířka
23 mm
Hmotnost
2,1 g
Další charakteristiky
Certifikáty shody
CE
Paměť
Typ flash karty
SDHC
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Rychlost čtení
100 MB/s
Rychlost zápisu
60 MB/s
Kapacita
512 GB
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Video Speed Class
V30
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 619659199265 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
